Místo pro informace, aktuality, předávání vzkazů a komentáře...

Zobrazení je veřejné. Možnost vkládání je po přihlášení registrovaných uživatelů.

Komentáře

0 #37 Petr Randák 2017-08-03 08:10
13.08.2017 od 10:30 hod. v Jenišovicích přípravný zápas.Soupeř SKP Mladá Boleslav .
0 #36 Petr Randák 2017-08-03 08:05
Dnes 03.08.2017 přípravný zápas od 18:00 hod. v Jenišovících.Soupeř Ruprechtice A.
0 #35 Webmaster 2017-07-25 12:14
V sobotu 19. srpna začíná nová sezona domácím zápasem s TJ Jiskra Mimoň.
0 #34 Petr Randák 2017-04-13 11:46
Rozstání A - Jenišovice A 0:2 (0:1)

Sestava: Cejnar --Holý,Bubák,Pekař,Holeček-Randák Marek(Hradecký Michal 84.min.),Randák Matěj,Bernard Leoš(Vích Václav 46.min.)-Vavřich Miroslav,Kalousek Zdeněk

Střelci branek: Hurt Vojtěch 0:1,Vavřich Miroslav 0:2
+1 #33 Petr Randák 2017-03-28 13:38
Hodkovice A-Jenišovice A 1:3 (0:0)

Sestava: Cejnar Martin-Holý David,Bubák Martin,Pekař Petr,Holeček Vojtěch(46.min.Hradecký)-Randák Marek,Randák Matěj,Hurt Vojtěch,Bernard Leoš(46.min. Vích Václav)-Vavřich Miroslav,Kalousek Zdeněk

Střelci branek: 66.-83. min. Vavřich Miroslav
77. min. Randák Matěj

:-)
0 #32 Petr Randák 2017-02-13 16:31
Zápas SOKOL Rovensko A - FC SOKOL Jenišovice A termin přeložen z 11.03.2017 na 12.03.2017

Jenišovice A-Holany A 4:0 (1:0)

Sestava: Cejnar-Žabokrtský,Vích,Bernard,Holeček-Poláček,Ran dák Matěj,Hurt Daniel,Randák Marek-Kalousek,Vavřich

Střelci branek: Vavřich 2x , Randák Marek 1x,Bernard Leoš 1x :lol:
0 #29 Petr Randák 2016-10-26 16:36
Frýdlant B -Jenišovice A 0:6 (0:2)
Sestava: Cejnar Martin-Bubák Martin,Bernard Leoš,Vích Václav,Dlouhý Michal-Randák Marek,Hurt Daniel,Randák Matěj,Poláčk Ladislav-Kalousek Zdeněk,Vavřich Miroslav
Střídali: Žák Václav 46 minuta (Poláček Ladislav)
Střelci branek:25.,65.,88.minuta Vavřich Miroslav, 28 minuta Bernard Leoš,68 minuta Hurt Daniel ,89.minuta Randák Marek
+4 #28 Petr Randák 2016-08-22 13:42
Dynamo Holany - Jenišovice A 1:5 (0:2)

Sestava: Cejnar-Bubák, Bernard, Vích, Holeček-Žabokrtský, Randák, Hurt, Kalousek, Poláček-Vavřich střídali Rosembaum a Straka

Střelci branek:16.,59.,89.Vavřich Miroslav, 20.minuta domácí vlastní, 83. min. Kalousek Zdeněk :-)