Mistrovské utkání Mimon A -Jenišovice A 1:4(1:3) ...

V Sobotu 24.03.2018 odjezd v 13:00 hod.z fotbalového ...

Zdravím chlapáci,Sobotní přípravný zápas zrušen.

lionsport logo 200x37

adidas performance logo cerne

sobota 14. duben 2018

FC Jenišovice A - Doksy (5:0)

Zápas se soupeřem z dolních pater tabulky jsme začali skvěle. V 8. minutě po pěkné akci rozvlnil síť D. Hurt. Za 5 minut jsme se mohli radovat znovu, když byl ve vápně sražen Marek Randák a náš tradiční střelec Vavřich se tentokrát z penaltového puntíku nemýlil. Když se po dalších 3 minutách trefi l Vojta Hurt, bylo po zápase. Bohužel jsme se výsledkem nechali ukolébat a ubrali nohu z plynu a tak poločas skončil pouze 3:0. I druhý poločas jsme byli lepším týmem a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Výsledkem toho byly góly Holečka a V. Hurta. Zaslouženě si tak připisujeme první domácí vítězství na jaře.

Střelci: 8. Hurt Daniel, 14. Vavřich Miroslav (pen.), 18. Hurt Vojtěch, 71. Holeček Vojtěch, 83. Hurt Vojtěch

Sestava: Cejnar (8) – Marek (7), Vích (7), Bubák (7), Holeček (7) – Poláček (8), Hurt D. (8), Hurt V. (9), Randák Marek (8) – Kalousek (8), Vavřich (8) střídání: Hradecký (7), Pekař (7)

Hodnocení 1-10 bodů, 1 – nejhorší výkon, 10 – nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min.

Slovy asistenta trenéra Leoše Bernarda: Samotný zápas se nám povedl, ale musím říci, že soupeř nám to svým přístupem usnadnil. Na hráčích Doks bylo vidět, že zápas přijeli jenom odchodit. My jsme toho využili a zaslouženě zvítězili. Za výkon musím mužstvo pochválit.

Výsledky 18. kola: Chrastava – Žandov 0:3 (0:0), Kamenice – Hodkovice 2:1 (2:1), Doksy – Holany 3:3 (0:1), Rozstání – Jablonné 4:3 (2:0), Vesec - Pěnčín 3:5 (1:0), Stráž – Holany 2:2 (1:0)

Fotky jsou tentokrát od dvou fotografů – David Svoboda a Luďek Rozkovec.